Ogłoszenie numer: 9216235, z dnia 2024-09-12

Asystent ds. Wsparcia Projektów Budowlanych

Miejsce pracy: Warszawa, Al. Stanów Zjednoczonych 72/U51

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie umów oraz decyzji lokalizacyjnych i pozwoleń budowlanych.
  • Współpraca w zakresie pozyskania praw do terenów oraz uzgodnień tras infrastruktury energetycznej.
  • Koordynacja z biurem geodezyjnym w celu ustalenia optymalnych tras kablowych.

Wymagania

  • Umiejętność obsługi AutoCad, ZwCad.
  • Wykształcenie techniczne (budownictwo, geodezja, telekomunikacja, energetyka).
  • Dobre zdolności komunikacyjne.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznym zespole.
  • Możliwości rozwoju zawodowego.
  • Doświadczenie w branży energetycznej.
  • Wgląd w procesy administracyjne związane z realizacją inwestycji.

    Publikacja: dzisiaj

    ALTOR Sp. z o. o.

    łódzkie / Łódź

    Monitorowanie przebiegu certyfikacji pod kątem interoperacyjności systemu kolei, Współpraca z jednostkami badawczymi i naukowymi w kontekście certyfikacji...

    Nadzór nad podwykonawcami, Nadzór nad powierzonym odcinkiem robót budowlanych, Wspomaganie kierownika budowy w prowadzeniu inwestycji, Przygotowanie...

    Sporządzanie przedmiarów/obmiarów robót w inwestycjach infrastrukturalnych, Wykonanie kosztorysów szczegółowych w programie NormaPRO, Analiza...