Asystent Projektanta (branża budowlana)
Miejsce pracy: Płock
Zakres obowiązków:
  • Przygotowanie dokumentacji projektowe, prostych obliczeń konstrukcyjnych oraz rysunków wykonawczych
  • Weryfikacja dokumentacji technicznej
  • Kompletowanie dokumentacji
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe (mile widziany kierunek inżynieria lądowa) lub w trakcie studiów
  • Znajomość  programów typu CAD oraz MS Office
  • Znajomość języka angielskiego
Mile widziane:
  • Znajomość programów Revit, Robot (ARSA), MicroStation, Tekla,
  • Doświadczenie przy opracowywaniu projektów konstrukcji stalowych lub żelbetowych
Pracodawca oferuje:
  • Umowę o pracę
  • Opiekę medyczną LUX MED
  • Fundusz socjalny
  • Ubezpieczenie NNW
  • Karta MultiSport

    Publikacja: dzisiaj

    Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

    lubelskie / Moszna-Kolonia

    Układanie kostki brukowej, praca z zagęszczarką Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

    KAFORM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

    Opis stanowiska Kontakt z niemieckimi kierownikami budowy Uczestniczenie w spotkaniach, przekazywanie zdobytych informacji pracownikom Wykonywanie prac...

    Publikacja: dzisiaj

    Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

    świętokrzyskie / Jędrzejów

    docieplanie budynków, malowanie elewacji, montaż stolarki okiennej Wymagania inne: