Ogłoszenie numer: 9304001, z dnia 2024-10-22

Klient portalu Praca.pl

Firma zajmuje się brukarstwem.

Brukarz

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Zatrudnię brukarzy i pomocnik brukarza na stałe na terenie Warszawy.

Wymagania

  • Doświadczenie co najmniej roczne.

Oferujemy

  • Stałą prace przez cały rok.

    Publikacja: dzisiaj

    Powiatowy Urząd Pracy w Łęcznej

    lubelskie / Stara Wieś-Stasin

    Praca na maszynie do obróbki metalu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

    Publikacja: dzisiaj

    Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

    wielkopolskie / Poznań

    przydzielanie prac w brygadzie, przekazywanie wytycznych pracownikom i ustalanie kolejności wykonywania prac; sprawowanie nadzoru nad wykonywaniem prac...

    Publikacja: dzisiaj

    Powiatowy Urząd Pracy w Wolsztynie

    wielkopolskie / Solec Nowy

    malowanie obiektow budowlanych, usuwanie poprzedniej powłoki malarskiej Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wykształcenie: zasadnicze...