Budowlaniec
Miejsce pracy: Jarosław
Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie prac ciesielskich i zbrojarskich.
  • Obsługa urządzeń do transportu bliskiego.
Wymagania:
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości (3m+).
  • Doświadczenie w branży budowlanej będzie dodatkowym atutem.
  • Dyspozycyjność do pracy w delegacji.
Oferujemy:
  • Natychmiastowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Regularne wynagrodzenie wraz z dodatkami za nadgodziny i delegacje.
  • Kompletny pakiet środków ochrony osobistej, zapewniony transport i zakwaterowanie.
  • Ubezpieczenie zdrowotne dla pracownika i rodziny.
  • Szkolenia zawodowe i możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Najnowsze ogłoszenia

    Publikacja: dzisiaj

    Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach

    dolnośląskie / Radwanice

    Pomocnik murarza, zbrojarza, prace ogólnobudowlane. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Wykształcenie zawodowe lub...

    Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie

    dolnośląskie / Głogów

    Wykonywanie prac remontowo-budowlanych min. tynkowanie, murowanie, montaż, rozbiórka, malowanie i inne prace zlecone Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

    Wykonywanie prac remontowo-budowlanych mi. tynkowanie, murowanie, montaż, rozbiórka i malowanie oraz inne prace zlecone Wymagania konieczne: Wykształcenie:...