Ogłoszenie numer: 8988745, z dnia 2024-04-29

DESTYLATOR

Wykonujemy instalacje hydrauliczne i wentylacyjne

Hydraulik / Monter instalacji

Miejsce pracy: Francja, Paryż i okolice / Lyon

Opis stanowiska

Praca na terenie Francji (Paryż i okolice / Lyon).

Wymagania

  • Umiejętności w branży instalacji hydraulicznych
  • Wymagane doświadczenie
  • Mile widziane doświadczenie na terenie Francji
  • Mile widziane umiejętność spawania gazowego
  • Gotowość do wyjazdu

Oferujemy

  • Atrakcyjna stawka godzinowa
  • Dojazd
  • Zakwaterowanie po stronie firmy
  • Umowa o pracę

Najnowsze ogłoszenia

    Publikacja: wczoraj

    Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

    podkarpackie / Jarosław

    Rozróżnianie rodzajów materiałów stosowaych przy pracach murarskich.Przygotowanie i organizacja stanowiska pracy.Planowanie czynności związanych z...

    Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

    łódzkie / Wróblew

    wykonywanie podstawowych prac budowlanych Wymagania konieczne: Zawód: Robotnik budowlany (wymagany staż - lata: 1) Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia:...

    Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

    zachodniopomorskie / Kukinka

    pomoc przy układaniu rurociągów Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: prawo jazdy kat. B Wymagania inne: