Ogłoszenie numer: 9018430, z dnia 2024-05-09

Develcore sp. z o.o. świadczy profesjonalne usługi z zakresu projektów budowlanych. Realizujemy projekty z zakresów fit-out, przebudowy i remontów powierzchni komercyjnych, projektów kubaturowych oraz innych specjalistycznych robót budowlanych.

Inżynier Budowy

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Poszukujemy kreatywnych i zmotywowanych pracowników na stanowisko Inżyniera Budowy.

Stawiamy na osoby podchodzące do swoich obowiązków z dużą odpowiedzialnością, lubiące wyzwania, dobrze odnajdujące się w pracy zespołowej i żywiące prawdziwe zainteresowanie ciągle rozwijającą się branżą budowlaną.

Inżynier budowy

Zakres obowiązków :

  • Organizowanie i nadzorowanie prac podwykonawców oraz kontrolowanie realizacji robót w zakresie terminowości i jakości wykonania,
  • Przygotowywanie zamówień materiałowych,
  • Przygotowywanie harmonogramów realizacji robót,
  • Koordynowanie procesu prawidłowego obiegu dokumentacji projektowej,
  • Prowadzenie i weryfikacja przedmiarów robót,
  • Przygotowywanie dokumentów rozliczeniowych
  • Sporządzanie kosztorysów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – inżynier budownictwa/inżynierii środowiska,
  • Umiejętność obsługi programów AutoCad, Pakietu Office,
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • Zaangażowanie w realizowane projekty,
  • Dobra organizacja pracy, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Odpowiedzialność oraz samodzielność w działaniu

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży budowlanej przy realizacji różnorodnych projektów,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę, B2B, zlecenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy i zaangażowania