Inżynier Budowy
Miejsce pracy: Reguły
Obowiązki:
  • Wsparcie Dyrektora Technicznego;
  • Śledzenie rynku i przetargów;
  • Analiza dokumentacji przetargowej;
  • Analiza rynku i działań konkurencji;
  • Tworzenie dokumentacji projektowej.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (budownictwo, instalacje sanitarne, elektrotechnika, architektura);
  • Umiejętności analityczne i decyzyjne;
  • Orientacja na realizację celów;
  • Otwartość na naukę, rozwój i wyniki.
Mile widziane:
  • Znajomość języka angielskiego/niemieckiego;
  • Doświadczenie na budowie;
  • Znajomość prawa zamówień publicznych.
Oferujemy:
  • Praca stacjonarna;
  • Umowa o współpracę lub o pracę;
  • Premie za zaangażowanie;
  • Wkład w rozwój firmy;
  • Narzędzia pracy i możliwość rozwoju.
  • Spotkania integracyjne;
  • Brak dress codeu;
  • Kawa i herbata bez limitu;
  • Parking;
  • Program rekomendacji;
  • Owocowe czwartki.

Najnowsze ogłoszenia

    Publikacja: 2024-08-26

    Cermag Construction Sp. z o.o.

    dolnośląskie / Wrocław

    Lokalizacja - Wrocław/cała Polska Roboty ogólnobudowlane, wykończeniowe Nasze wymagania: Min. 2 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku...

    Lokalizacja - Wrocław Roboty ogólnobudowlane, wykończeniowe Nasze wymagania: min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku umiejętność organizacji...

    Lokalizacja - Wrocław/cała Polska Roboty ogólnobudowlane, wykończeniowe Czego oczekujemy: min. 2 letniego doświadczenia w pracy na budowie Znajomości...