Ogłoszenie numer: 9226612, z dnia 2024-09-15

Krakbau Spółka Akcyjna zatrudni pracownika na stanowisko:

Inżynier budowy

Miejsce pracy: Dania

Opis stanowiska

  • Organizowanie pracy na budowach.
  • Nadzór nad pracą na budowach.
  • Sporządzanie raportów pracy, rozliczeń czasu pracy pracowników.
  • Sporządzanie rozliczeń wykonanych na budowie prac.
  • Bieżąca obsługa potrzeb budowy.
  • Udział w naradach koordynacyjnych na budowie.
Termin rozpoczęcia prac: wrzesień 2024r

Wymagania

  1. Wykształcenie wyższe budowlane.
  2. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie.
  3. Co najmniej roczne doświadczenie w pracy na budowach.
  4. Umiejętność organizacji pracy dla brygad budowlanych.
  5. Umiejętność pracy w zespole, a jednocześnie samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej.
  6. Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, AutoCad.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, na warunkach duńskich.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i dynamicznego rozwoju zawodowego.
  • Dobrą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

    Publikacja: dzisiaj

    Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

    łódzkie / Radomsko

    wg zakresu obowiązków Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Chęci do pracy Wymagania inne: - uprawnienia UDT do...

    Publikacja: dzisiaj

    Gdański Urząd Pracy

    pomorskie / Gdańsk

    Montaż elementów konstrukcyjnych zgodnie z dokumentacją techniczną. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7-15. Wymagania konieczne:...

    Publikacja: dzisiaj

    Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

    śląskie / Częstochowa

    Montowanie konstrukcji stalowych hal, montaż obudowy ścian i dachów hal Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Brak przeciwwskazań...