Jesteśmy polską firmą budowlaną z ponad 33 letnim doświadczeniem. Realizujemy w generalnym wykonawstwie przedsięwzięcia na terenie całego kraju z zakresu budownictwa ogólnego przemysłowego, mieszkaniowego i robót inżynieryjnych.

W związku z realizacją inwestycji pracowników na stanowisko:
Inżynier budowy
Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na stanowisku inżyniera budowy odpowiedzialna będzie między innymi za nadzór na pracownikami, podwykonawcami, dokonywanie obmiaru, kontrola robót budowlanych , dostaw materiałów, bhp na budowie itp.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne – budownictwo,
  • mile widziany doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność planowania robót,
  • prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • interesującą pracę w stabilnej  firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie  adekwatne do umiejętności,
  • pakiet socjalny,
  • pakiet medyczny i sportowy,
  • szkolenia.

    Publikacja: dzisiaj

    ALTOR Sp. z o. o.

    łódzkie / Łódź

    Monitorowanie przebiegu certyfikacji pod kątem interoperacyjności systemu kolei, Współpraca z jednostkami badawczymi i naukowymi w kontekście certyfikacji...

    Nadzór nad podwykonawcami, Nadzór nad powierzonym odcinkiem robót budowlanych, Wspomaganie kierownika budowy w prowadzeniu inwestycji, Przygotowanie...

    Sporządzanie przedmiarów/obmiarów robót w inwestycjach infrastrukturalnych, Wykonanie kosztorysów szczegółowych w programie NormaPRO, Analiza...