Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu
Inżynier budowy
Miejsce pracy: Bolesławice
Numer: StPr/24/0830
OBOWIĄZKI:
Współpraca z brygadami wykonawczymi oraz kierownikiem budowy, obsługa bieżących potrzeb budowy, planowanie dostaw i kontrola materiałów dostarczanych na plac budowy, współpraca z zamawiającym, dostawcami i podwykonawcami,kierownictwem kontraktu, tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej oraz planów budowlanych, monitorowanie postępu prac, identyfikacja i rozwiązywanie problemów technicznych lub organizacyjnych na budowie, bieżąca analiza kosztów robót kontraktowych oraz dodatkowych w oparciu o harmonogram.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe o profilu technicznym w specjalności budownictwo, znajomość przepisów budowlanych oraz norm istandardów branżowych, znajomość pakietu MS Office, atutem będzie znajomość programów AutoCAD i Norma,umiejętność czytania i interpretacji projektów budowlanych, umiejętność efektywnej organizacji pracy pod względemtechnicznym, logistycznym i ekonomicznym, komunikatywność.

Miejsce pracy:

Bolesławice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu

    Publikacja: dzisiaj

    Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

    śląskie / Zabrze

    malowanie, szlifowanie, szpachlowanie ścian i sufitów, zabudowa z płyt kartonowo-gipsowych, układanie paneli i płytek, drobne naprawy hydrauliczne...

    Publikacja: dzisiaj

    Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

    śląskie / Nieznanice

    Firma zajmuje się produkcją wind dla niepełnosprawnych. Przygotowanie budynku do postawienia windy: malowanie ścian; układanie kostki brukowej;...

    Publikacja: dzisiaj

    Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

    śląskie / Rybnik

    Wyksztalcenie dowolne. Doświadczenie mile widziane. Prace przy wykończeniu wnętrz: malowanie, gipsowanie, kafelkowanie. Wynagrodzenie do uzgodnienia w...