Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Kierownik Budowy
Zakres obowiązków:
  • Organizacja i przygotowanie budowy.
  • Nadzór nad jakością i terminowością prac.
  • Koordynacja robót i pracowników, rozliczenia.
  • Negocjowanie umów.
  • Prowadzenie dokumentacji budowlanej i sporządzanie protokołów odbioru.
  • Monitorowanie i kontrola kosztów oraz budżetu budowy.
  • Analiza szans oraz ryzyk związanych z projektem.
  • Nadzór nad zasadami BHP i PPOŻ.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe budowlane.
  • Uprawnienia budowlane.
  • Doświadczenie w realizacji obiektów przemysłowych i magazynowych.
  • Biegłość w AutoCAD, MS Office, MS Project.
  • Znajomość przepisów budowlanych i dokumentacji technicznej.
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy.
  • Znajomość języka niemieckiego (mile widziana).
  • Dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie: 20 000 - 40 000 PLN brutto.
  • Narzędzia pracy.
  • Zakwaterowanie i dieta w trakcie delegacji.
  • Możliwość realizacji interesujących projektów.
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego.

Najnowsze ogłoszenia

    Publikacja: dzisiaj

    Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

    świętokrzyskie / Jędrzejów

    docieplanie budynków, malowanie elewacji, montaż stolarki okiennej Wymagania inne:

    Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie

    mazowieckie / Żyrardów

    wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniu szalowań i rusztowań Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia:...

    Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

    mazowieckie / Garwolin

    w/g programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: