Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Kierownik Kontraktu z j. niemieckim (energetyka)
Zakres obowiązków:
  • Kierowanie zespołem projektowym (np. kierownicy, monterzy, spawacze),
  • Planowanie i wykonywanie uzgodnionych prac,
  • Nadzór nad pracami zgodnie z projektem,
  • Rejestrowanie pracy i wewnętrzne kontrole,
  • Koordynacja zasobów ludzkich,
  • Organizacja dostaw,
  • Współpraca z klientem/inwestorem.
Wymagania:
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów z podwykonawcami,
  • Wykształcenie techniczne, wiedza w budownictwie/energetyce,
  • Znajomość języka niemieckiego,
  • Zorientowanie na cele,
  • Gotowość do pracy poza siedzibą,
  • Umiejętność przydzielania zadań.
Pracodawca oferuje:
  • Umowę o pracę lub współpracę B2B,
  • Dofinansowanie do karty MultiSport,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Zakwaterowanie.

Najnowsze ogłoszenia

    Publikacja: wczoraj

    AMW TBS „KWATERA” Sp. z o.o.

    mazowieckie / Warszawa

    Nadzorowanie realizacji zadań przyporządkowanych Wydziałowi Koordynacji Technicznej, w szczególności: Kierowanie pracą i koordynowanie działań osób...

    Monday Development

    kujawsko-pomorskie / Włocławek

    Twoim zadaniem będzie: Rejestracja korespondencji, tworzenie i prowadzenie archiwum korespondencji, Prowadzenie protokołów ze spotkań z...

    Mosty Łódź S.A.

    łódzkie / Łódź

    Opis stanowiska: sporządzanie kompleksowych wycen robót drogowych w oparciu o dokumentację projektową, weryfikacja dokumentacji zamówienia pod względem...