Firma VPA Recruitment Agency specjalizuje się w rekrutowaniu wykwalifikowanych pracowników na różne stanowiska pracy w Niemczech.

Do każdego potencjalnego pracownika podchodzimy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem w proces rekrutacyjny.

Dostosowujemy się do zmian i warunków panujących na niemieckim rynku pracy, zapewniając legalne zatrudnienie oraz atrakcyjne zarobki.
Majster / Złota rączka
Miejsce pracy: Niemcy
Zadania:
  • Wykonywanie zleconych prac naprawczych, konserwacyjnych, monterskich
  • Świadczenie usług remontowych
  • Prace porządkowe
Wymagania:
  • Doświadczenie w wykonywaniu różnych prac naprawczych, konserwacyjnych, monterskich, malarskich na stanowisku „złota rączka” związanych z hydrauliką, elektryką, remontami, ślusarstwem itp.
  • Mile widziane wykształcenie jako hydraulik, elektryk, malarz, ślusarz lub o podobnym kierunku
  • Mile widziane uprawnienia np. G1, G2, G3 lub inne
  • Posiadasz wiedzę techniczną i sprawność manualną
  • Lubisz majsterkować i masz wiele talentów
  • Potrafisz pracować podstawowymi narzędziami
  • Cechuje Cię odpowiedzialność w wykonywanie powierzonych zadań
  • Jesteś samodzielny, dokładny, cierpliwy, punktualny
  • Posiadasz znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację w miejscu pracy
  • Prawo jazdy i auto będą dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Niemiecką umowę o prace
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, stopnia znajomości języka niemieckiego oraz klasy podatkowej
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie
  • Brak "zeitkonta" za każdą przepracowaną nadgodzinę otrzymujesz wynagrodzenie
  • Ambitne i interesujące wyzwania z możliwościami rozwoju i projektowania
  • Wsparcie polskiego koordynatora

Najnowsze ogłoszenia

    Publikacja: wczoraj

    NES Global Talent

    dolnośląskie /

    Obowiązki: Nadzorowanie i organizowanie robót w ustalonym zakresie dla podległych pracowników i podwykonawców Zapewnienie sprzętów i materiałów oraz...

    dolnośląskie / Wrocław

    mazowieckie / Warszawa

    Twój zakres obowiązków współpraca z kierownictwem budowy w procesie realizacji i nadzorowaniu prac budowlanych; kompletowanie dokumentacji budowlanej na...