Ogłoszenie numer: 9234052, z dnia 2024-09-12

Klient portalu Praca.pl

Malarz / Pomocnik Malarza drogowego

Miejsce pracy: Oława

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie i oznaczanie miejsc na drodze do malowania
  • Malowanie oznaczeń poziomych na jezdni, takich jak linie, pasy, strzałki i napisy
  • Instalowanie i usuwanie tymczasowego oznakowania drogowego
  • Utrzymanie i konserwacja sprzętu i narzędzi używanych do malowania
  • Przestrzeganie przepisów BHP i zasad organizacji ruchu drogowego podczas pracy

Wymagania

  • Doświadczenie w malowaniu oznakowań drogowych lub w pracy na podobnym stanowisku lub chęć do nauki
  • Dyspozycyjność
  • Wysoka precyzja i dokładność w wykonywaniu prac
  • Prawo jazdy kategorii B (mile widziane kategorie wyższe)
  • Gotowość do pracy w delegacjach

Oferujemy

  • elastyczne godziny pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ubezpieczenie prywatne
  • możliwość rozwoju

    Publikacja: dzisiaj

    ALTOR Sp. z o. o.

    łódzkie / Łódź

    Monitorowanie przebiegu certyfikacji pod kątem interoperacyjności systemu kolei, Współpraca z jednostkami badawczymi i naukowymi w kontekście certyfikacji...

    Nadzór nad podwykonawcami, Nadzór nad powierzonym odcinkiem robót budowlanych, Wspomaganie kierownika budowy w prowadzeniu inwestycji, Przygotowanie...

    Sporządzanie przedmiarów/obmiarów robót w inwestycjach infrastrukturalnych, Wykonanie kosztorysów szczegółowych w programie NormaPRO, Analiza...