Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 35 lat odnoszącą sukcesy na polskim rynku. Stawiamy na innowacyjność, najnowsze technologie i najwyższą jakość. Poszukujemy ludzi energicznych, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego nowego zadania. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. wycen / Młodszy kosztorysant
Miejsce pracy: Sobota (pow. poznański, gm. Rokietnica), ul. Poznańska 43

Twój zakres obowiązków

  • Kosztorysowanie/obmiarowanie konstrukcji z prefabrykatów żelbetowych
  • Przygotowanie ofert cenowych
  • Analizowanie dokumentacji projektowej
  • organizacja wycen produktów niestandardowych
  • pomoc w pracach organizacyjnych biura
Nasze wymagania
  • student/studentka kierunku budownictwa- specjalność: konstrukcje budowlane i inżynierskie,
  • bardzo dobra znajomość MS Office, AutoCAD,
  • umiejętność sprawnego korzystania z prawa budowlanego, rozporządzeń branżowych, norm projektowych,
  • chęć ciągłego samodoskonalenia i rozwoju.
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, rozwój na Kierownika Projektu
  • swobodną i miłą atmosferę w pracy
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • benefity: MultiSport, ubezpieczenie, dofinansowanie do żłobka i przedszkola, zniżki na produkty Pozbruk

Najnowsze ogłoszenia

    Publikacja: wczoraj

    Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

    śląskie / Zabrze

    malowanie, szlifowanie, szpachlowanie ścian i sufitów, zabudowa z płyt kartonowo-gipsowych, układanie paneli i płytek, drobne naprawy hydrauliczne...

    Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

    śląskie / Nieznanice

    Firma zajmuje się produkcją wind dla niepełnosprawnych. Przygotowanie budynku do postawienia windy: malowanie ścian; układanie kostki brukowej;...

    Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

    śląskie / Rybnik

    Wyksztalcenie dowolne. Doświadczenie mile widziane. Prace przy wykończeniu wnętrz: malowanie, gipsowanie, kafelkowanie. Wynagrodzenie do uzgodnienia w...