Ogłoszenie numer: 9301658, z dnia 2024-10-19

Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych "Zryw" z siedzibą w Jarosławiu jest jedną z wiodących firm na Podkarpaciu w zakresie kompleksowego wykonywania instalacji elektroenergetycznych w obiektach handlowych i przemysłowych. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter instalacji elektrycznych

Miejsce pracy: Belgia

Opis stanowiska

  • Instalowanie systemów elektrycznych.

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Elektryczne wykształcenie (lub pokrewne).
  • Doświadczenie jest plusem.

Oferujemy

  • Stabilną pracę i dobrą płacę.
  • Narzędzia do pracy.
  • Pracę w renomowanej firmie.
  • Mieszkanie i transport do pracy za darmo.

Najnowsze ogłoszenia

    Publikacja: wczoraj

    Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

    podkarpackie / Sanok

    montaż instalacji elektrycznych, naprawa urządzeń elektrycznych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne Wymagania inne: znajomość...

    Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach

    małopolskie / Frydrychowice

    remonty, prace budowlane, prace ziemne, brukarstwo Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: prawo jazdy kat B Wymagania inne:

    Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

    świętokrzyskie / Małogoszcz

    wykonywanie tynków maszynowych Wymagania konieczne: Zawód: Tynkarz Wymagania inne: