Firmę R11 Automation tworzy grupa specjalistów działających w branży od ponad 10 lat. Specjalizujemy się głównie w instalacjach elektrycznych, montażu oraz programowaniu sterowników PLC.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz odpowiedniemu wyposażeniu jesteśmy w stanie świadczyć usługi w każdym zakątku świata. Nasze motto to profesjonalizm, jakość, efektywność oraz terminowość.

Praca odbywa się w trybie 3 tygodnie wyjazdu i 1 tydzień w domu. Możliwość indywidualnego dopracowania zjazdów oraz dłuższego pobytu na projekcie co będzie skutkować wyższym wynagrodzeniem. Zapewniamy nocleg oraz przejazd.
Monter instalacji hydraulicznych i pneumatycznych
Miejsce pracy: Niemcy, okolice Monachium
Twoje zadania:
  • Montowanie elementów hydrauliki i pneumatyki zgodnie z planem
  • Instalacja rur i węży według schematu
  • Prace z rurami stalowymi (wyginanie, dopasowywanie)
  • Obsługa maszyn instalacyjnych (giętarki, piły automatyczne)
Wymagania:
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność odczytywania schematów technicznych
  • Podstawowa znajomość systemów FESTO, SMC
  • Dokładność i odpowiedzialność
  • Dyspozycyjność do pracy w Niemczech (3 tygodnie w delegacji, tydzień w kraju)
Co oferujemy:
  • Wynagrodzenie: 9 000 - 10 500 zł netto za 3 tygodnie
  • Umowa o pracę na warunkach polskich
  • Opłacone zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym
  • Elastyczny grafik pracy (3 tygodnie pracy, 1 wolny)
  • Samochód służbowy z kartą paliwową
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Kompletny zestaw narzędzi pracy
  • Świetna atmosfera w zespole R11 Automation
  • Pakiet ubezpieczeń OC i NNW