Aktualnie dla naszego Klienta, który jest liderem rynku w dziedzinie izolacji technicznych i montażu rusztowań, poszukujemy osób na stanowisko:
Monter izolacji przemysłowych z j. ang. (m/k)
Miejsce pracy: Wielka Brytania
Nr ref.: a0tbI000005EbrFQAS
Zakres obowiązków:
  • instalowanie wełny budowlanej na różnych powierzchniach, rurociągach i kotłach,
  • wykonywanie prac izolacyjnych zgodnie z rysunkami technicznymi, specyfikacjami i procedurami bezpieczeństwa,
  • przeprowadzanie kontroli jakości prac i usuwanie usterek.
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe w izolacji przemysłowej i cynowaniu,
  • komunikatywna znajomość jęz. angielskiego,
  • VCA, paszport (wymagany w Wielkiej Brytanii), jest możliwość pracy również w innych krajach,
  • myślenie techniczne, umiejętność pracy w zespole,
  • pracowitość, samodzielność, odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • długoterminową pracę w stabilnej, niezawodnej i stale rozwijającej się firmie,
  • litewską umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie od 1700 - 4060€ netto, w zależności od doświadczenia,
  • bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych,
  • pokrycie wszystkich kosztów dojazdu na projekt i z powrotem,
  • pakiet ubezpieczeń od następstw nieszczęśliwych wypadków 24/7,
  • kameralną atmosferę pracy oraz możliwość otwartej komunikacji i rozwoju,
  • profesjonalną, kompetentną i przyjazną kadrę menedżerską.
www.trenkwalder.pl

    Publikacja: dzisiaj

    Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

    śląskie / Zabrze

    malowanie, szlifowanie, szpachlowanie ścian i sufitów, zabudowa z płyt kartonowo-gipsowych, układanie paneli i płytek, drobne naprawy hydrauliczne...

    Publikacja: dzisiaj

    Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

    śląskie / Nieznanice

    Firma zajmuje się produkcją wind dla niepełnosprawnych. Przygotowanie budynku do postawienia windy: malowanie ścian; układanie kostki brukowej;...

    Publikacja: dzisiaj

    Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

    śląskie / Rybnik

    Wyksztalcenie dowolne. Doświadczenie mile widziane. Prace przy wykończeniu wnętrz: malowanie, gipsowanie, kafelkowanie. Wynagrodzenie do uzgodnienia w...