Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Monter / Monterka instalacji grzewczo-sanitarnych z j. niemieckim
Miejsce pracy: Niemcy
Nr ref.: a0tbI000006OdeHQAS

Opis stanowiska:

  • montaż rur,
  • podłączenia sanitarne/wentylacyjne,
  • podłączenia gazu/wody/ogrzewania,
  • montaż instalacji sanitarnych, w tym montaż końcowy,
  • prace zgodne z wykonywanym zawodem.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego – na poziomie komunikatywnym, warunek konieczny,
  • prawo jazdy kat. B i własny samochód,
  • wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe,
  • potwierdzenie kwalifikacji i/bądź ukończenia szkoły (certyfikaty/dyplomy),
  • doświadczenie na danym stanowisku.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę,
  • wynagrodzenie 2200 - 2300 € netto miesięcznie,
  • pracę w systemie 1-zmianowym, 151 h w miesiącu,
  • bezpłatne zakwaterowanie (najczęściej pokoje jednoosobowe), oddalone od pracy max. 10 km.

Miejsce pracy: różne lokalizacje w Niemczech.

www.trenkwalder.pl

    Publikacja: dzisiaj

    Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

    łódzkie / Radomsko

    wg zakresu obowiązków Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Chęci do pracy Wymagania inne: - uprawnienia UDT do...

    Publikacja: dzisiaj

    Gdański Urząd Pracy

    pomorskie / Gdańsk

    Montaż elementów konstrukcyjnych zgodnie z dokumentacją techniczną. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7-15. Wymagania konieczne:...

    Publikacja: dzisiaj

    Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

    śląskie / Częstochowa

    Montowanie konstrukcji stalowych hal, montaż obudowy ścian i dachów hal Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Brak przeciwwskazań...