Ogłoszenie numer: 8941606, z dnia 2024-04-24

KRAKBAU S.A.

Monter Rusztowań / Pomocnik Montera Rusztowań

Miejsce pracy: Norwegia

Opis stanowiska

  • montaż i demontaż rusztowań na kontrakcie zagranicznym
  • ścisła współpraca z Kierownikiem budowy oraz Brygadzistą

Wymagania

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • doświadczenie w pracy na budowie
  • znajomość zasad użytkowania rusztowań budowlano - montażowych

Oferujemy

  • atrakcyjne zatrudnienie
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • regularne zjazdy do Polski
  • opieka polskich kierowników
  • dodatkowe ubezpieczenie NNW
  • szkolenia zawodowe
  • możliwość długofalowej współpracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym

    Publikacja: dzisiaj

    Monday Development

    kujawsko-pomorskie / Włocławek

    Twoim zadaniem będzie: Rejestracja korespondencji, tworzenie i prowadzenie archiwum korespondencji, Prowadzenie protokołów ze spotkań z...

    Publikacja: dzisiaj

    Mosty Łódź S.A.

    łódzkie / Łódź

    Opis stanowiska: sporządzanie kompleksowych wycen robót drogowych w oparciu o dokumentację projektową, weryfikacja dokumentacji zamówienia pod względem...

    Publikacja: dzisiaj

    Spravia sp. z o. o.

    wielkopolskie / Poznań

    Twój zakres obowiązków: Bieżący nadzór nad jakością i terminowością robót budowlanych w ścisłej współpracy z kierownikiem budowy i inżynierami...