Ogłoszenie numer: 9218692, z dnia 2024-09-14

Operatora żurawia wieżowego

Miejsce pracy: Dania, Kalundborg

Opis stanowiska

  • praca od zaraz

Wymagania

  • uprawnienia operatora żurawi wieżowych
  • min. dwa lata doświadczenia w zawodzie
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • zaangażowanie, dokładność

Oferujemy

  • duńska umowa o pracę
  • praca w systemie rotacyjnym
  • opieka polskiej kadry
  • atrakcyjne wynagrodzenie

    Publikacja: dzisiaj

    ALTOR Sp. z o. o.

    łódzkie / Łódź

    Monitorowanie przebiegu certyfikacji pod kątem interoperacyjności systemu kolei, Współpraca z jednostkami badawczymi i naukowymi w kontekście certyfikacji...

    Nadzór nad podwykonawcami, Nadzór nad powierzonym odcinkiem robót budowlanych, Wspomaganie kierownika budowy w prowadzeniu inwestycji, Przygotowanie...

    Sporządzanie przedmiarów/obmiarów robót w inwestycjach infrastrukturalnych, Wykonanie kosztorysów szczegółowych w programie NormaPRO, Analiza...