Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie
Pomocniczy robotnik budowlany
Miejsce pracy: Żelechowo
Numer: StPr/24/0279
OBOWIĄZKI:
PRACE POMOCNICZE BUDOWLANE WSPOMAGAJĄCE: POMOC W MUROWANIU, TYNKOWANIU, PRZYGOTOWYWANIU GŁADZI, PRACACH REMONTOWYCH. MILE WIDZIANA PODSTAWOWA ZNAJOMOŚĆ J. ROSYJSKIEGO I/LUB ANGIELSKIEGO - PRACA W ZESPOLE WIELOKULTUROWYM.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Żelechowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

    Publikacja: dzisiaj

    UNIBEP S.A.

    śląskie / Katowice

    Twój zakres obowiązków Kontrola jakości i terminowości robót na powierzonym odcinku, Uzupełnianie dokumentacji budowlanej - zgodnie z wewnętrznymi...

    Publikacja: dzisiaj

    PHUB MARIUSZ WIŚNIEWSKI

    mazowieckie / Warszawa

    Opis stanowiska: Poszukujemy pracowników z całej Polski do wykonywania prac elewacyjnych (ocieplenia) w budynkach jednorodzinnych na terenie Warszawy....

    Publikacja: dzisiaj

    Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

    podkarpackie / Jarosław

    Rozróżnianie rodzajów materiałów stosowaych przy pracach murarskich.Przygotowanie i organizacja stanowiska pracy.Planowanie czynności związanych z...