Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pomocniczy robotnik budowlany
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/5391
OBOWIĄZKI:
Wszelkie roboty ciesielskie, montażowe, rozbiórkowe, murowe, tynkowe. Praca na terenie województwa małopolskiego.Umowa zlecenie, wymiar czasu pracy 160 h/mc
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

    Publikacja: dzisiaj

    Lambda S.A.

    Twój zakres obowiązków Wykonywanie konstrukcji stalowych, zbrojenia, szkielety, siatki zbrojeniowe, Przygotowanie konstrukcji betonowych i żelbetowych,...

    Publikacja: dzisiaj

    K.O.B Kobnext Sp. z o.o.

    Opis stanowiska: Wykonywanie prac w zakresie ciesielki systemowej Wykonywanie prac w zakresie ciesielki tradycyjnej Pomoc w pracach zbrojarskich i...

    Zakres obowiązków: Wykonywanie prac w zakresie montażu zbrojenia Pomoc w pracach ciesielskich Inne prace budowlane – pomocnicze Wymagania: Doświadczenie...