Ogłoszenie numer: 9257429, z dnia 2024-09-18

Klient portalu Praca.pl

Jesteśmy polską firmą działającą na rynku budowlanym od ponad 30 lat.

Pomocnik budowlany - budowa tunelu

Miejsce pracy: Szwecja, Sztokholm

Opis stanowiska

  • Prace ogólnobudowlane - pomoc przy pracach ciesielskich i zbrojarskich,
  • Prace porządkowe na placu budowy,
  • Budowa linii metra – praca w tunelu.

Wymagania

  • Mile doświadczenie w pracy na budowie,
  • Chęci do pracy i zaangażowanie,
  • Zdolność do pracy na wysokościach.

Oferujemy

  • Organizujemy i opłacamy całość wyjazdu za granicę,
  • Bezpłatne zakwaterowanie: mieszkanie/dom w wysokim standardzie (pokoje dwuosobowe, Internet wifi, dostęp do kuchni z pełnym wyposażeniem, minimum jedna łazienka, pralka, środki czystości, tv),
  • Codzienny transport na budowę i z powrotem,
  • Narzędzia do pracy, ubrania robocze i sprzęt BHP wysokiej jakości,
  • Polską umowę o pracę na 32 miesiące z pełnymi świadczeniami ZUS oraz ubezpieczenie zdrowotne za granicą (EKUZ),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - im większym fachowcem jesteś, tym wyższą masz stawkę.
  • Możliwość otrzymania zaliczki w pierwszym miesiącu pracy.

    Publikacja: dzisiaj

    JKS A/S

    / Skanderborg

    Opis stanowiska: Wycinanie fug i odnawianie elewacji Wymiana uszkodzonych cegieł oraz inne prace murarskie. Praca na rusztowaniu – brak lęku wysokości to...

    Publikacja: dzisiaj

    BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o.

    dolnośląskie / Wrocław

    Twoje obowiązki: Pomoc operatorowi przy obsłudze wytwórni mas bitumicznych. Udział w produkcji mma i jej bieżąca kontrola. Współpraca z zespołem....

    Publikacja: dzisiaj

    Trakcja S.A.

    zachodniopomorskie / Szczecin

    Opis stanowiska Organizacja, nadzór oraz koordynacja prac w zakresie budowy peronów wraz z infrastrukturą towarzyszącą i torów kolejowych; Realizacja...