Praca za granicą, bez języka, bez doświadczenia - pokażemy Ci na czym to polega. Możliwy start już 11 lub 18 marca!

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona!

Kraj pracy: Niemcy 1700-2000 euro "na rękę"

Mieszkanie i samochód służbowy - zorganizowany!

Nie przegap okazji i aplikuj. To zajmie Ci tylko minutę! Nie wymagamy CV.

Pomocnik montera rusztowań przemysłowych
Miejsce pracy:
oferujemy
  • wypłata w euro zgodnie z umową na Twoje konto
  • składniki wynagrodzenia plus dodatki i benefity poznasz, gdy do mnie zadzwonisz/napiszesz
  • polską umowę o pracę
  • mieszkanie i samochód służbowy
  • bezpłatny sprzęt i ubiór roboczy
  • opieka polskojęzycznych koordynatorów na miejscu
zadania
  • praca w zespołach 3 osobowych
  • montaż i demontaż rusztowań na obiektach przemysłowych
  • praca w całości do przyuczenia
oczekujemy
  • gotowość do pracy na wysokości
  • sprawności fizycznej
  • prawo jazdy kat. B

Najnowsze ogłoszenia

    Publikacja: dzisiaj

    INSTALEO

    / Reykjavik

    Twój zakres obowiązków kierowanie zespołem i pracami wykonywanie instalacji wod-kan i C.O. montaż grzejników "biały montaż" wykonywanie i montaż...

    Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim

    świętokrzyskie / Ostrowiec Świętokrzyski

    dekarz Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

    Publikacja: wczoraj

    Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

    małopolskie / Kraków

    Ustalanie zakresu prac montażowych konstrukcji stalowej; przygotowywanie narzędzi, sprzętu do wykonania konstrukcji stalowej; wykonywanie montażu...