Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Pracownik budowlany
Miejsce pracy: Leszno
Numer: StPr/24/0719
OBOWIĄZKI:
- praca na wysokości do 3m,- praca przy obróbkach dekarskich,- wykonywanie prac wykończeniowych,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Praca przy pile stołowej.

Miejsce pracy:

Leszno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

    Publikacja: dzisiaj

    PGNiG Technologie S.A.

    podkarpackie /

    Miejsce wykonywania pracy: budowy na terenie całego kraju Opis stanowiska : Obsługa maszyn i urządzeń zgodnie z posiadanymi uprawnieniami Kontrola stanu...

    Miejsce wykonywania pracy: budowy na terenie całego kraju. Opis stanowiska: Realizacja projektów inwestycyjnych o charakterze infrastrukturalnym i...

    Publikacja: dzisiaj

    Polaris Construction Sp. z o.o.

    mazowieckie / Warszawa

    Twój zakres obowiązków: praca na terenie Warszawy nadzorowanie i zarządzanie procesem budowy zgodnie z wyznaczonymi standardami firmy obsługa dokumentacji...