Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Pracownik budowlany
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Numer: StPr/24/1425
OBOWIĄZKI:
Praca fizyczna przy robotach ciesielsko - zbrojarskich:wyrównywanie elementów żelbetonowych monolitycznych,zbrojenie, deskowanie (szalowanie), betonowanie fundamentów, ścian, słupów, stropów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Piotrków Trybunalski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Najnowsze ogłoszenia

    Publikacja: dzisiaj

    Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach

    małopolskie / Frydrychowice

    remonty, prace budowlane, prace ziemne, brukarstwo Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: prawo jazdy kat B Wymagania inne:

    Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

    świętokrzyskie / Małogoszcz

    wykonywanie tynków maszynowych Wymagania konieczne: Zawód: Tynkarz Wymagania inne:

    świętokrzyskie / Sokołów Dolny

    prace remontowo budowlanewyburzaniemurowanieprace montażowe, tynkoweprace ziemne Wymagania konieczne: Zawód: Robotnik budowlany Wykształcenie: podstawowe...