KAFORM Sp. z o.o. Sp. k.

Kompleksowa obsługa inwestycji budowlano-montażowych.

zatrudni od zaraz:

Pracownik ogólnobudowlany ze znajomością języka niemieckiego
Opis stanowiska
  • Kontakt z niemieckimi kierownikami budowy
  • Uczestniczenie w spotkaniach, przekazywanie zdobytych informacji pracownikom
  • Wykonywanie prac budowlanych
  • Miejsce pracy: Niemcy
​​​​​Wymagania:
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie w budownictwie-mile widziane
  • Umiejętność czytania dokumentacji budowlanej - mile widziane
Oferujemy:
  • Stawka godzinowa: 70zł na rękę
  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Zapewnione oraz opłacone zakwaterowanie
  • Zapewniony oraz opłacony transport

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV poprzez przycisk aplikowania.

Więcej informacji pod numerem telefonu (od 8:00 do 15:00, poniedziałek-piątek).

Prosimy o dodanie do CV klauzuli-"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r poz. 922)."
Kaform sp.z o.o Sp. k jest grupą budowlaną działającą w branży budowlanej od 2016 roku. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze inwestycji w branży budowlano-montażowej.

Nasza firma działa na rynku krajowym oraz zagranicznym. Realizujemy liczne inwestycję na terenie Częstochowy, oraz w innych częściach kraju. Od roku 2018 realizujemy projekty na terenie Szwecji. W roku 2022 zaczęliśmy także operować na terenie Łotwy. W chwili obecnej zatrudniamy ponad 100 wykwalifikowanych fachowców, pracujących na licznych projektach, realizowanych przez naszą firmę.

Do każdego projektu podchodzimy w indywidualny i rzetelny sposób. Dzięki naszemu zaangażowaniu oraz fachowej wiedzy oraz kadry specjalistów koordynujących działania firmy jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom każdego inwestora oraz wykonywać różnego rodzaju skomplikowane projekty budowlano- montażowe dla każdego klienta.

Najnowsze ogłoszenia

    Publikacja: 2024-09-21

    ALTOR Sp. z o. o.

    łódzkie / Łódź

    Monitorowanie przebiegu certyfikacji pod kątem interoperacyjności systemu kolei, Współpraca z jednostkami badawczymi i naukowymi w kontekście certyfikacji...

    Nadzór nad podwykonawcami, Nadzór nad powierzonym odcinkiem robót budowlanych, Wspomaganie kierownika budowy w prowadzeniu inwestycji, Przygotowanie...

    Sporządzanie przedmiarów/obmiarów robót w inwestycjach infrastrukturalnych, Wykonanie kosztorysów szczegółowych w programie NormaPRO, Analiza...