Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Pracownik remontowo - budowlany
Miejsce pracy: Biała Podlaska
Numer: StPr/24/1623
OBOWIĄZKI:
wykonywanie prac montażowych, tynkowych, rozbiórkowych, ogólnobudowlanych, obsługa elektronarzędzi, przenoszenie materiałów budowlanych, praca na wysokości pow. 3 m(godz. pracy 7:00-15:00)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

wymagane wykształcenie o kierunku budowlanym,

Miejsce pracy:

Biała Podlaska

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

    Publikacja: dzisiaj

    Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

    lubelskie / Moszna-Kolonia

    Układanie kostki brukowej, praca z zagęszczarką Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

    KAFORM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

    Opis stanowiska Kontakt z niemieckimi kierownikami budowy Uczestniczenie w spotkaniach, przekazywanie zdobytych informacji pracownikom Wykonywanie prac...

    Publikacja: dzisiaj

    Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

    świętokrzyskie / Jędrzejów

    docieplanie budynków, malowanie elewacji, montaż stolarki okiennej Wymagania inne: