Projektant branży budowlanej
Miejsce pracy: Bielsk Podlaski
Zakres obowiązków:
  • współpraca z Głównym Projektantem w prowadzeniu projektu,
  • opracowywanie rysunków projektowych (branża budowlana, sanitarna i elektryczna)
  • zapewnienie opracowania projektów zgodnie z ustalonym harmonogramem czasowym i finansowym oraz według określonych standardów jakościowych,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej do urzędów i na budowy,
  • wykonywanie nadzorów na budowach oraz inwentaryzacji,
  • współpraca z działem handlowym firmy,
  • wsparcie Kierownika Budowy przy realizacji projektu i koordynowaniu prac na budowie
Wymagania:
  • znajomość obsługi AutoCad, Ventpack, pakietu MS Office,
  • mile widziane doświadczenie
  • samodzielna realizacja projektów,
  • posiadanie prawa jazdy kat. B,
  • wysoka kultura osobista, odpowiedzialność oraz umiejętność logicznego (analitycznego) rozumowania
  • uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji w budownictwie w zakresie projektowania instalacji sanitarnych lub elektrycznych
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, B2B
  • stałe godziny pracy
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
  • narzędzia pracy
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie do karty MultiSport

    Publikacja: dzisiaj

    Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

    lubelskie / Moszna-Kolonia

    Układanie kostki brukowej, praca z zagęszczarką Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

    KAFORM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

    Opis stanowiska Kontakt z niemieckimi kierownikami budowy Uczestniczenie w spotkaniach, przekazywanie zdobytych informacji pracownikom Wykonywanie prac...

    Publikacja: dzisiaj

    Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

    świętokrzyskie / Jędrzejów

    docieplanie budynków, malowanie elewacji, montaż stolarki okiennej Wymagania inne: