Firma VPA Recruitment Agency specjalizuje się w rekrutowaniu wykwalifikowanych pracowników na różne stanowiska pracy w Niemczech.

Robotnik / Złota rączka
Miejsce pracy: Niemcy
Jeśli posiadasz:
  • Doświadczenie w pracach remontowych, konserwacji i montażu, w zakresie hydrauliki, elektryki, ślusarstwa itp.
  • Wykształcenie zawodowe / techniczne: hydraulik, elektryk, malarz, ślusarz lub pokrewne
  • Uprawnienia branżowe (np. G1, G2, G3) - dodatkowy atut
  • Znajomość podstawowych narzędzi
  • Dobrą sprawność fizyczna
  • Znajomość języka niemieckiego  umożliwiająca komunikację w pracy
  • Prawo jazdy oraz własny samochód (mile widziane)
Czekamy właśnie na Ciebie!

Twoimi zadaniami będą prace:
  • Naprawcze
  • konserwacyjne
  • Monterskie
  • Usługi remontowe
Oferujemy:
  • Stabilność zatrudnienia na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, znajomości języka niemieckiego i sytuacji podatkowej
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Pełne ubezpieczenie zdrowotne i społeczne
  • Zapewnienie wynagrodzenia za godziny nadliczbowe
  • Wsparcie polskiego koordynatora