Specjalista ds. Inwestycji
Obowiązki:
  • Analiza terenu dla celów inwestycyjnych.
  • Wsparcie inwestora w procedurach administracyjnych.
  • Współpraca w przygotowywaniu projektów inwestycyjnych.
  • Kontrola jakości i przestrzeganie terminów w procesie inwestycyjnym.
  • Zarządzanie współpracą z zewnętrznymi dostawcami.
  • Wsparcie operacyjne dla innych działów (np. Facility Management).
  • Negocjacje umów.
  • Regularne raportowanie wyników do zarządu.
  • Planowanie i nadzór nad harmonogramem prac.
  • Controlling inwestycji.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (budownictwo, architektura).
  • Doświadczenie w realizacji obiektów przemysłowych i magazynowych.
  • Wiedza o prawie budowlanym i procedurach prawno-budowlanych.
  • Umiejętności w kosztorysowaniu.
  • Umiejętności w tworzeniu dokumentacji projektowej.
  • Bogate doświadczenie profesjonalne w branży przemysłowo-magazynowej.
  • Samodzielność, dokładność, rzetelność.
  • Znajomość MS Office.
  • Dyspozycyjność i prawo jazdy kategorii B.
  • Preferowana znajomość języka niemieckiego.
Umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie: 20000-40000 PLN brutto.
  • Narzędzia pracy.
  • Zakwaterowanie i dieta w czasie delegacji.
  • Realizację interesujących projektów.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

    Publikacja: dzisiaj

    Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

    świętokrzyskie / Jędrzejów

    docieplanie budynków, malowanie elewacji, montaż stolarki okiennej Wymagania inne:

    Publikacja: dzisiaj

    Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie

    mazowieckie / Żyrardów

    wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniu szalowań i rusztowań Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia:...

    Publikacja: dzisiaj

    Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

    mazowieckie / Garwolin

    w/g programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: