Jesteśmy polską firmą budowlaną z ponad 34 letnim doświadczeniem. Realizujemy w generalnym wykonawstwie przedsięwzięcia na terenie całego kraju z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, mieszkaniowego .

Obecnie poszukujemy pracownika do Działu Technicznego na stanowisko :
Specjalista ds. technicznych
Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za sporządzanie projektów umów na roboty budowlane, instalacyjne sprzęt, prowadzenie korespondencji z Inwestorem i podwykonawcami, wystawianie faktur, rozliczanie robót budowlanych w oparciu o umowę i budżet itp.

Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe preferowane budowlane,
  • mile widziane doświadczenie  w pracy na podobnym stanowisku w firmie budowlanej wykonawczej,
  • umiejętność sporządzania umów na roboty budowlane,
  • znajomość zagadnień z realizacji procesu budowlanego,
  • umiejętność rozliczania robót budowlanych – podwykonawców.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • interesującą pracę w stabilnej  firmie w młodym zespole,
  • pakiet socjalny,
  • pakiet medyczny,
  • pakiet sportowy,
  • szkolenia.

    Publikacja: dzisiaj

    Gemini Polska Sp. z o.o.

    pomorskie / Gdańsk

    Twoje zadania: Bieżąca obsługa zgłoszeń w zakresie stanu technicznego lokali użytkowych, instalacji oraz wyposażenia, Współpraca z wykonawcami,...

    Publikacja: dzisiaj

    WKS DUNA POLSKA Sp. z o.o.

    śląskie / Będzin

    Miejsce pracy: Będzin, Łagisza Zakres obowiązków: Spawanie wielkogabarytowych konstrukcji stalowych metodami: 121 spawanie łukiem krytym – mile...

    śląskie / Będzin, praca również na terenie całej Polski

    Miejsce pracy: Będzin - praca również na terenie całej Polski Zakres obowiązków: Przygotowywanie konstrukcji stalowych do malowania i/lub przygotowywanie...