Jesteśmy polską firmą budowlaną z ponad 34 letnim doświadczeniem.
Obecnie poszukujemy pracownika do na stanowisko:
Specjalista ds. Umów Budowlanych
Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:
  • opiniowanie i przygotowanie umów, pism , pełnomocnictw itd. dla inwestycji realizowanych przez spółkę
  • udział w negocjacjach z inwestorem i kontrahentami
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe prawnicze lub budowlane
  • trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość prawa budowlanego
Oferujemy:
  • prace stacjonarna
  • umowa o prace / kontrakt B2B
  • pakiet socjalny
  • pakiet medyczny
  • karty Multisport
  • szkolenia

Najnowsze ogłoszenia

    Publikacja: wczoraj

    Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

    śląskie / Zabrze

    malowanie, szlifowanie, szpachlowanie ścian i sufitów, zabudowa z płyt kartonowo-gipsowych, układanie paneli i płytek, drobne naprawy hydrauliczne...

    Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

    śląskie / Nieznanice

    Firma zajmuje się produkcją wind dla niepełnosprawnych. Przygotowanie budynku do postawienia windy: malowanie ścian; układanie kostki brukowej;...

    Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

    śląskie / Rybnik

    Wyksztalcenie dowolne. Doświadczenie mile widziane. Prace przy wykończeniu wnętrz: malowanie, gipsowanie, kafelkowanie. Wynagrodzenie do uzgodnienia w...