Jesteśmy polską firmą budowlaną z ponad 34 letnim doświadczeniem. Realizujemy w generalnym wykonawstwie przedsięwzięcia na terenie całego kraju z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, mieszkaniowego .

Obecnie poszukujemy pracownika do Działu Technicznego na stanowisko :
Specjalista ds. umów budowlanych
Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:
  • sporządzanie projektów umów na roboty budowlane
  • prowadzenie korespondencji z Inwestorem i podwykonawcami
  • wystawianie faktur
  • rozliczanie robót budowlanych
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe (budowlane)
  • umiejętność rozliczania robót budowlanych
Mile widziane:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • pakiet socjalny, medyczny i sportowy
  • szkolenia

    Publikacja: dzisiaj

    Polskie Koleje Państwowe S.A.

    dolnośląskie / Wrocław

    Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny(-a) m.in. za: Wykonywanie drobnych prac remontowych i konserwacyjnych, Wykonywanie napraw nieruchomości i...

    Publikacja: dzisiaj

    Mostostal Kraków S.A.

    dolnośląskie /

    Twoje przyszłe zadania: Spawanie konstrukcji stalowych metodą MIG MAG 135/136, Obsługa prostych elektronarzędzi, Przestrzeganie zasad BHP Oczekujemy od...

    zachodniopomorskie /