Firma VPA Recruitment Agency specjalizuje się w rekrutowaniu wykwalifikowanych pracowników na różne stanowiska pracy w Niemczech.

Do każdego potencjalnego pracownika podchodzimy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem w proces rekrutacyjny.

Dostosowujemy się do zmian i warunków panujących na niemieckim rynku pracy, zapewniając legalne zatrudnienie oraz atrakcyjne zarobki.
Stolarz - Cieśla
Miejsce pracy: Niemcy
Zadania:
  • Prace dekarskie, stolarskie.
Wymagania:
  • Doświadczenie w zawodzie,
  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Dobra znajomość języka niemieckiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym.
Oferujemy:
  • Pewną pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem,
  • Ciekawą i różnorodną dziedzinę działalności z miłymi współpracownikami,
  • Kompleksowe świadczenia socjalne,
  • Niemiecką umowę o pracę,
  • Darmowe zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (Mieszkanie/Pokój jednoosobowy z dostępem do Internetu i TV).

    Publikacja: dzisiaj

    NES Global Talent

    dolnośląskie /

    Obowiązki: Nadzorowanie i organizowanie robót w ustalonym zakresie dla podległych pracowników i podwykonawców Zapewnienie sprzętów i materiałów oraz...

    dolnośląskie / Wrocław

    mazowieckie / Warszawa

    Twój zakres obowiązków współpraca z kierownictwem budowy w procesie realizacji i nadzorowaniu prac budowlanych; kompletowanie dokumentacji budowlanej na...