Miejski Urząd Pracy w Lublinie
Technik budownictwa
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/24/0401
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu;godziny odbywania stażu: 7:00-15:00;staż realizowany ze środków Funduszu Pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Termin rozpoczęcia stażu zostanie ustalony po zakończonej rekrutacji;zatrudnienie po stażu: 3 m-ce/ etat.

Miejsce pracy:

Lublin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Najnowsze ogłoszenia

    Publikacja: wczoraj

    Miejski Urząd Pracy w Kielcach

    świętokrzyskie / Kielce

    wg. stanowiska Praca w Kielcach Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: - umiejętność obsługi elektronarzędzi- 3 lata...

    Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim

    świętokrzyskie / Ostrowiec Świętokrzyski

    Nadzorowanie robót budowlanych. Wymagania inne:

    Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

    podkarpackie / Święte

    noszenie cegieł i zaprawy murarskiej na budowie, wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniu szalowań i rusztowań; mieszanie, wylewanie i rozpościeranie...