Powiatowy Urząd Pracy w Koninie
Tynkarz
Miejsce pracy: Lisewo-Parcele
Numer: StPr/24/1064
OBOWIĄZKI:
ZAPOZNANIE SIĘ Z PRACAMI BUDOWLANYMI I WYKOŃCZENIOWYMI, ZAPOZNANIE SIĘ Z MATERIAŁAMI, NARZĘDZIAMI, URZĄDZENIAMI I SPRZĘTAMI ORAZ FIRMAMI OFERUJĄCYMI DO SPRZEDAŻY MATERIAŁY STOSOWANE W BUDOWNICTWIE I WYKOŃCZANIU WNĘTRZ,NAUKA SPORZĄDZANIA WYKAZU NIEZBĘDNYCH SUROWCÓW, MATERIAŁÓW I NARZĘDZI.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Fundusz Pracy

Miejsce pracy:

Lisewo-Parcele

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

    Publikacja: dzisiaj

    Trakcja S.A.

    mazowieckie / Warszawa

    Twój zakres obowiązków Spawanie konstrukcji stalowych - stal S235 i S355 - MAG/MIG; Scalanie, montaż konstrukcji stalowych; Przygotowanie konstrukcji...

    Publikacja: dzisiaj

    Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

    warmińsko-mazurskie / Lidzbark Warmiński

    Murowanie, przygotowywanie zapraw murarskich, obsługa maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich. Wymagania inne: mile widziane doświadczenie...

    Publikacja: dzisiaj

    Powiatowy Urząd Pracy w Kole

    wielkopolskie / Dęby Szlacheckie

    Możliwość przyuczenia Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: